Consiliul de Administrație


Consiliul de Administrație al Colegiului Național ”Emil Botta” - Adjud are următoarea componență :

1.Bădură Iulia– director-președinte

2. Pionescu Cătălin – director adjunct-profesor

3. Ciobanu Adriana Camelia – profesor-secretar

4. Stoleru Cristian - profesor

5. Dorneanu Angela - profesor

6. Croitoru Elena Florina - profesor

7. Boncea Mihaela Izabela - profesor

8. Carbarău Gheorghe - reprezentant al Primăriei

9. Anghelina Felix - reprezentant al Consiliului Local

10. Rogoz Stan - reprezentant al Consiliului Local

11. Gherghe Nicoleta - reprezentant al Consiliului Local

12. Petrea Mihaela - reprezentant al Comitetului de Părinți

13. Bujor Irina - reprezentant al Comitetului de Părinți

14. Bichidău Cătălin - reprezentant al F.S.L.I.Vrancea

15. Oglan Mirela Mihaela - reprezentant al F.E.N.Vrancea

16. Roman Răzvan - reprezentant al Consiliului Elevilor


Consiliul de Administrație al Colegiului Național ”Emil Botta” - Adjud are următoarea componență :

1.Dumitru Emil – director-președinte

2. Ciobanu Adriana Camelia – profesor-secretar

3. Pionescu Cătălin - profesor

4. Munteanu Daniel - profesor

5. Croitoru Elena Florina - profesor

6. Dorneanu Angela – profesor

7. Boncea Mihaela Izabela - profesor

8. Nica George Claudiu - reprezentant al Primăriei

9. Diaconu Viorel - reprezentant al Consiliului Local

10. Dogaru Gicu Valentin - reprezentant al Consiliului Local

11. Bejan Ion - reprezentant al Consiliului Local

12. Betelie Simona - reprezentant al Comitetului de Părinți

13. Bujor Irina - reprezentant al Comitetului de Părinți

14. Buchidău Cătălin - reprezentant al F.S.L.I.Vrancea

15. Oglan Mirela Mihaela - reprezentant al F.E.N.Vrancea

16. Mihai Amalia - reprezentant al Consiliului Elevilor


Consiliul de Administrație al Colegiului Național ”Emil Botta” - Adjud are următoarea componență (conform deciziei nr.137 din 25.10.2018):

1.Dumitru Emil - director

2. Galan Gheorghiță - profesor

3. Diaconu Adriana Daniela - profesor

4. Munteanu Daniel - profesor

5. Rogoz Stan - profesor

6. Avram Ionel Adrian - profesor

7. Nica George Claudiu - reprezentant al Primăriei

8. Diaconu Viorel - reprezentant al Consiliului Local

9. Dogaru Gicu Valentin - reprezentant al Consiliului Local

10. Dragomir Mihaela - reprezentant al Comitetului de Părinți

11. Ursulescu Luminița reprezentant al Comitetului de Părinți

12. Bichidău Cătălin - reprezentant al F.S.L.I.Vrancea

13. Oglan Mirela Mihaela - reprezentant al F.E.N.Vrancea

14. Novac Irina - reprezentant al Consiliului Elevilor


Consiliul de Administrație al Colegiului Național ”Emil Botta” - Adjud are următoarea componență (conform deciziei nr.23 din 14.09.2017):

1. Dumitru Emil - director

2. Pionescu Cătălin - director adjunct

3. Diaconu Adriana Daniela - profesor

4. Munteanu Daniel - profesor

5. Rogoz Stan - profesor

6. Avram Ionel Adrian - profesor

7. Nica George Claudiu - reprezentant al Primăriei

8. Diaconu Viorel - reprezentant al Consiliului Local

9. Catană Ion - reprezentant al Consiliului Local

10. Bejan Ion - reprezentant al Consiliului Local

11. Grosulescu Adrian - reprezentant al Comitetului de Părinți

12. State Adriana reprezentant al Comitetului de Părinți

13. Bichidău Cătălin - reprezentant al F.S.L.I.Vrancea

14. Acatrinei Ana Maria - reprezentant al Consiliului Elevilor


Consiliul de Administrație al Colegiului Național ”Emil Botta” - Adjud are următoarea componență (conform deciziei nr.84 din 26.01.2018):

1. Dumitru Emil - director

2. Pionescu Cătălin - director adjunct

3. Diaconu Adriana Daniela - profesor

4. Munteanu Daniel - profesor

5. Rogoz Stan - profesor

6. Avram Ionel Adrian - profesor

7. Nica George Claudiu - reprezentant al Primăriei

8. Diaconu Viorel - reprezentant al Consiliului Local

9. Catană Ion - reprezentant al Consiliului Local

10. Bejan Ion - reprezentant al Consiliului Local

11. Sandu Mihaela - reprezentant al Comitetului de Părinți

12. Ursulescu Luminița - reprezentant al Comitetului de Părinți

13. Bichidău Cătălin - reprezentant al F.S.L.I.Vrancea

14. Acatrinei Ana Maria - reprezentant al Consiliului Elevilor


Consiliul de Administrație al Colegiului Național ”Emil Botta” - Adjud are următoarea componență (conform deciziei nr.23 din 15.05.2018):

1. Dumitru Emil - director

2. Pionescu Cătălin - director adjunct

3. Diaconu Adriana Daniela - profesor

4. Munteanu Daniel - profesor

5. Rogoz Stan - profesor

6. Avram Ionel Adrian - profesor

7. Nica George Claudiu - reprezentant al Primăriei

8. Diaconu Viorel - reprezentant al Consiliului Local

9. Dogaru Gicu Valentin - reprezentant al Consiliului Local

10. Bejan Ion - reprezentant al Consiliului Local

11. Sandu Mihaela - reprezentant al Comitetului de Părinți

12. Ursulescu Luminița - reprezentant al Comitetului de Părinți

13. Bichidău Cătălin - reprezentant al F.S.L.I.Vrancea

14. Acatrinei Ana Maria - reprezentant al Consiliului Elevilor


Consiliul de Administrație al Colegiului Național ”Emil Botta” - Adjud are următoarea componență (conform deciziei nr.28 din 30.09.2016):

1. Dumitru Emil - director

2. Pionescu Cătălin - director adjunct

3. Diaconu Adriana Daniela - profesor

4. Dogaru Gicu Valentin - profesor

5. Rogoz Stan - profesor

6. Stoleru Cristian - profesor

7. Nica George Claudiu - reprezentant al Primăriei

8. Diaconu Viorel - reprezentant al Consiliului Local

9. Catană Ion - reprezentant al Consiliului Local

10. Bejan Ion - reprezentant al Consiliului Local

11. Pralea Cătălina - reprezentant al Comitetului de Părinți

12. Moisă Mariana- reprezentant al Comitetului de Părinți

13. Bichidău Cătălin - reprezentant al F.S.L.I.Vrancea

14. Ciobotaru Andreea - reprezentant al Consiliului Elevilor


Consiliul de Administrație al Colegiului Național ”Emil Botta” - Adjud are următoarea componență (conform deciziei nr.49 din 10.09.2015):

1. Dumitru Emil - director

2. Pionescu Cătălin - director adjunct

3. Diaconu Adriana Daniela - profesor

4. Mustață Dumitru - profesor

5. Galan Gheorghiță- profesor

6. Munteanu Daniel - profesor

7. Nica George Claudiu - reprezentant al Primăriei

8. Diaconu Viorel - reprezentant al Consiliului Local

9. Catană Ion - reprezentant al Consiliului Local

10. Stan Lascăr - reprezentant al Consiliului Local

11. Carbarău Gheorghe - reprezentant al Comitetului de Părinți

12. Moisă Mariana - reprezentant al Comitetului de Părinți

13. Bejan Gheorghiță- reprezentant al Comitetului de Părinți

14. Bichidău Cătălin - reprezentant al F.S.L.I.Vrancea


Consiliul de Administrație al Colegiului Național ”Emil Botta” - Adjud are următoarea componență:

1. Dumitru Emil - director

2. Pionescu Cătălin - director adjunct

3. Bostan Iordache- profesor

4. Munteanu Daniel - profesor

5. Galan Gheorghiță- profesor

6. Diaconu Adriana Daniela - profesor

7. Avram Ionel Adrian - profesor

8. Nica George Claudiu - reprezentant al Primăriei

9. Diaconu Viorel - reprezentant al Consiliului Local

10. Catană Ion - reprezentant al Consiliului Local

11. Stan Lascăr - reprezentant al Consiliului Local

12. Carbarău Gheorghe - reprezentant al Comitetului de Părinți

13. Moisă Carmen - reprezentant al Comitetului de Părinți

14. Brumaru Luminița- reprezentant al Comitetului de Părinți

15. Bichidău Cătălin - reprezentant al F.S.L.I.Vrancea


Consiliul de Administrație al Colegiului Național ”Emil Botta” - Adjud are următoarea componență:

1. Dumitru Emil - director

2. Avram Ionel Adrian - director adjunct

3. Bostan Iordache- profesor

4. Munteanu Daniel - profesor

5. Galan Gheorghiță- profesor

6. Diaconu Adriana Daniela - profesor

7. Pionescu Cătălin - profesor

8. Nica George Claudiu - reprezentant al Primăriei

9. Stan Lascăr - reprezentant al Consiliului Local

10. Carabulea Titi - reprezentant al Comitetului de Părinți

11. Răuță Adrian- reprezentant al Comitetului de Părinți

12. Dobre Laurențiu- reprezentant al Comitetului de Părinți

13. Secară Rareș - reprezentant al Consiliului Elevilor

14. Bichidău Cătălin - reprezentant al F.S.L.I.Vrancea


Consiliul de Administrație al Colegiului Național ”Emil Botta” - Adjud are următoarea componență:

1. Croitoru Elena Florina - director

2. Avram Ionel Adrian - director adjunct

3. Stoleru Cristian- profesor

4. Diaconu Adriana Daniela - profesor

5. Munteanu Daniel - profesor

6. Gruber Mariana- profesor

7. Nica George Claudiu - reprezentant al Primăriei

8. Stan Lascăr - reprezentant al Consiliului Local

9. Răuță Adrian- reprezentant al Consiliul Local

10. Dobre Laurențiu- reprezentant al Consiliul Local

11. Cristea Doina Elena - reprezentant al Comitetului de Părinți

12. Bîtcă Ionel - reprezentant al Comitetului de Părinți

13. Carabulea Titi - reprezentant al Comitetului de Părinți

14. Pionescu Cătălin - consilier educativ

15. Tiliță Radu - reprezentant al Consiliului Elevilor